Wojewódzka 10 Office to nowoczesne centrum biurowe położone w  samym centrum Katowic, w pobliżu dworca PKP. W ofercie obiektu znajdują się lokale handlowo-usługowe na parterze oraz komfortowa przestrzeń biurowa na wyższych kondygnacjach. Wysoki standard budynku i lokalizacja sprawiaja, że Wojewódzka 10 jest idealnym miejscem do prowadzenia biznesu w Katowicach. 
Atuty inwestycji: 
 • – Znakomita lokalizacja w samym centrum Katowic
 • – parking przy biurowcu
 • komfortowy układ  
 • sąsiędztwo QHotel Plus Katowice z salami konferencyjnymi i restauracją – idealnymi na szkolenia i spotkania biznesowe
 • w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, m.in. Galeria Katowicka, liczne restauracje, banki, sklepy. 
Inwestorem i deweloperem centrum biurowego Wojewódzka 10 jest KG Group – holding spółek specjalizujących się w działalności na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Wśród inwestycji realizowanych przez KG Group znajdują się m.in. dynamicznie rozwijająca się sieć centrów handlowych Atut, centrum wyprzedażowe Cracovia Outlet oraz kilka inwestycji mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu. 

dfdfdf

Wojewódzka 10

Najemcy

Kontakt

Wojewódzka 10

ul. Wojewódzka 10

40-026 Katowice

Opiekun inwestycji: 

Krzysztof Bukalski

Tel. 602 764 227 

wojewodzka10@kgg.com.pl

 

Inwestor i deweloper 

KG Group S.A. 
ul. Lea 202 a 
30 -133 Kraków

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e – mail, w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.