Wojewódzka 10

Lokalizacja

Wojewódzka 10 Office zlokalizowana jest z w ścisłym centrum dynamicznie rozwijających się Katowic, niespełna 500 metrów od Dworca Głównego PKP. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a dzięki znakomicie rozwiniętej sieci dróg Wojewódzka 10 jest znakomicie skomunikowana z każdą częścią Katowic oraz innymi miastami aglomeracji śląskiej. Dodatkowo inwestycja gwarantuje bardzo szybki dojazd do międzynarodowych lotnisk Katowice-Pyrzowice i Kraków-Balice. 
Prestiżowa lokalizacja

Wojewódzka 10 położona jest w ścisłym centrum Katowic, w pobliżu Dworca PKP, Galerii Katowickiej oraz Rynku. 

Atrakcyjna okolica

W sąsiedztwie biurowca Wojewódzka 10 znajduje się hotel Q Hotel Plus Katowice z restauracją i salami konferencyjnymi idealnymi na spotkania biznesowe. W okolicy znajduje się również wiele kawiarni i restauracji. 

Dogodne połączenie

Niespełna 500 metrów od biurowca  znajduje się Dworzec Główny PKP, przystanki tramwajowe i autobusowe. Lokalizacja umożliwia też łatwy i szybki dojazd do lotinsk Katowice-Pyrzowice (około 25 minut) i Kraków Balice (około 40 minut).


KONTAKT

Wojewódzka 10

ul. Wojewódzka 10

40-026 Katowice

Opiekun inwestycji: 

Krzysztof Bukalski

Tel. 602 764 227 

wojewodzka10@kgg.com.pl

Inwestor i deweloper 

KG Group S.A. 
ul. Lea 202 a 
30 -133 Kraków

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e – mail, w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.